Kontakt oss

Velkommen til oss

NEMUS har klinikker i de største byene og flere tettsteder i Norge. Velg din lokale klinikk i kartet under, så vil du få mer informasjon om klinikkens telefonnummer, timebestilling på nett og epost.

Hvor er vi?

Vi har klinikker over hele landet.

Klinikkene våre strekker seg fra Harstad til Trondheim, Bergen, Stord, Stavanger, Mandal, Arendal, Kristiansand, Kongsberg, Tønsberg, Nøtterøy, Horten, Asker, Oslo, Nittedal, Lørenskog, Kløfta, Lillestrøm, Kongsvinger, Moss, Sarpsborg, Fredrikstad og Halden.

Bedriftsavtale

Hvis du er interessert i å vite mer om våre tjenester, kan du kontakte oss på følgende måter:

  • For bedrifter som ønsker tjenester fra den lokale NEMUS-klinikken, kan du gjerne ringe eller sende en e-post til klinikken direkte. Se nemus.no/klinikker for kontaktinformasjon til din klinikk.
  • For større bedrifter som ønsker å få koordinert tjenester for flere avdelinger i Norge, vennligst ta kontakt med NEMUS sentralt på 41 16 16 89, eller bedrift@nemus.no

Se også våre bedriftssider for utfyllende og oppdatert informasjon.

Vi ser frem til å høre fra deg

Administrasjon:

Daglig leder Sofie Golden sofie@nemus.no

Styret i Helsegruppen NEMUS SA:

Styreleder: Hans-Jørgen Sørensen hans-jorgen@nemus.no
Nestleder: Haakon Engzelius haakon@nemus.no
Sekretær: Stine Solberg stines@nemus.no
Kasserer: Espen Johannessen espejoh@online.no
Styremedlem: Anne Helene Moksness anne.helene@nemus.no
Styremedlem: Grete Bråten grete@nemus.no
Varamedlem: Jan Petter Knutsen jan.petter@nemus.no